POMÁHÁME

Ani nám není lhostejné co se děje na Ukrajině

Zjistit více

POMÁHÁME

Sbírka na pomoc Ukrajině

Pomáháme

foto

Ani nám není lhostejné co se děje na Ukrajině.

Napříč naší společností jsme uspořádali sbírku na humanitární pomoc. Vybrali jsme 65.300Kč, za které jsme nakoupili dětské oblečení, hračky, léky, hygienické potřeby, plynové vařiče a PB lahve. Na sbírce se podílela společnost ASTORIE jako taková a její poradci.

Celá tato akce proběhla za jediný den. Během dopoledne jsme dali finance dohromady, odpoledne nakoupili a večer už předávali do přepravy.

Děkujeme všem „astorákům“, kteří přispěli. Děkujeme společnosti Flaga s r.o., která nám poskytla PB lahve pouze za cenu náplně. A nesmí chybět poděkování agentuře Děti na hrad, která sbírku zorganizovala a připojila se ke konvoji dodávek z Ústí nad Labem.

Tím nekončíme a budeme pomáhat dál.

FOTOGALERIE

A takhle jsme pomohli

Foto

foto3 foto4 foto4 foto4 foto4 foto4 foto4 foto4 foto4

FOTOGALERIE

Druhá dávka pomoci

Foto

foto

Víme, že u nás v Ústí nad Labem máme na vysokoškolských kolejích UJEP ubytované uprchlíky z Ukrajiny, a rozhodli jsme se pomoci i jim.

Zajeli jsme přímo za nimi a zeptali se, co potřebují. Jedná se především o maminky s dětmi, takže nákup byl jasný – základní potraviny a hygienické potřeby. Pořídili jsme dokonce i dvě přenosné dětské postýlky.

Snad jim tento nákup v hodnotě 20 000 Kč alespoň trochu usnadní situaci. Jsme rádi, že můžeme pomáhat.

foto3 foto4 foto4 foto4 foto4 foto4 foto4 foto4 foto4

FOTOGALERIE

Pomohli jsme do třetice

Foto

foto

Petr Šolc, jeden z našich regionálních manažerů, se také zapojil k materiální pomoci na Ukrajinu.

Díky jemu ASTORIE a.s. mohla vypravit zásobu zdravotnického materiálu v hodnotě 21 000,-Kč. Dodávka zásob vyrazila z Rumburka a již je na místě určení.

foto3 foto4 foto4 foto4 foto4